SHOPPING ONLINE BUYFAST7

SHOPPING ONLINE

SHOPPING ONLINE

MIRESEVINI - WELCOME - BENVENUTI


Smartphone Tel -Cellular

HomTOM Android
85,00 €  
IPHONE 6 16GB
275,00 €  
IPHONE 6 32GB
299,99 €  
IPHONE 6S 16GB
319,99 €  
IPHONE 6S PLUS
349,99 €  
IPHONE 7
419,90 €  
IPHONE X
1.000,00 €  
NOKIA 3310
45,00 €  
Samsung Galaxy S8
739,99 € 699,99 €  

Aksesore

BEHOKIC
19,99 €  
DEHOMY
6,99 €  
DEHOMY
14,99 €  
DELIDGE
13,00 €  
GADGET
6,99 €  
Lampadar Led
199,99 €  
NXEMJE ME RRYM
25,00 €  
Ora
22,50 €  
SET PER KUZHINE
35,99 €  
SLICER
19,99 €  

Veshje

COLROVIE
22,99 €  
FUSTAN PA KRAH
18,99 €  
MINI FUND
16,99 €  
PER FEMIJE
10,99 €  
PER VERE
12,99 €  
SEXY FUND
15,99 €  
SISJULY
24,99 €  
T SHIRT
17,99 €  
T _SHIRT
22,99 €  
TUTA PER FEMI
19,99 €  

Tablet-Notebook

ASUS
250,00 €  
HP 255 G6
270,00 €  

Tv

DVD
80,00 €  
JAKCOM CS2
18,99 €  
LONPOO
49,99 €  
PROJEKTOR
63,99 €  
TV SAMSUNG
190,00 €  
MAIC E INTERIT
100,00 €  

BAR DA NIKI - FAST FOOD


GJENDET AFËR UNIVERSITETIT SHTETËROR TË TETOVËS  TË SHKENCAVE    

 MATEMATIKO-NATYRORE 


FACEBOOK : BAR DA NIKI - FAST FOOD 

                                   MACEDONIA -  TETOV 

     


Për çdo informacion na dërgo nje E-MAIL

Per favore, inserisci il codice:

Nota: I campi con l'asterisco sono richiesti


RRETH NESH

Dyqan online për tregun shqiptar me platformë për të blerë në internet pajisje elektro - shtëpiake me një teknologji të përsosur ofron mundësin e shitjeve dhe blerjeve duke përfshir /  TV - SMARTPHONE - TABLET - APARTAMENTE - PAJISJE SHTËPIAKE SI DHE PJESË PËR VETURA. Zbuloni produktet që ju interesojnë me çmime më të lira se në markete.

Formimi i Buyfast7 është bërë në Itali në muajin Dhjetor të vitit 2017 si mundësi për të ardhur në ndihmë bizneseve të vogla dhe të mëdhaja duke e promovuar atë.

Themeluesit kryesor të kësaj kompanie jan :

 BESNIK BAJRAMI  - ITALI

 FATON BAJRAMI   - ITALI

si dhe bashkëpuntorët 

  MEVLAN SALIHI   - MAQEDONI

 FLAMUR BAJRAMI  - ITALI

BASHKIM BAJRAMI - MAQEDONI 

ARLIND ISLAMI - KOSOVË 

 ALBAN  JAHJA - AUSTRI 

 

SHËRBIMI

Përvec shërbimeve online - RISI te na ,  Ju ofrojmë edhe transporte në të gjith Maqedoninë me çmime të ndryshme. 

Mundë ti publikoni edhe firmat e juaja si dhe shërbimet e poshtëshënuara :


SHOPING

PUN DHE BIZNES 

SHPALLJE

SHITJE - BLERJE


Nëse keni nevoj për trasportime për pajisje shtëpiake ose  shërbime  na kontaktoni , jemi në shërbimin e juaj.

KONTAKTE

 

NËSE DËSHIRONI TI BËNI PUBLICITET  KOMPANIS SË JUAJ,LOKALEVE,FABRIKAVE,HOTELEVE 

BUTIKEVE,MARKETEVE OSE TË SHITNI NË FAQËN TON ONLINE 24/7 EDHE:

PAJISJE ELEKTRONIKE

LOJRA DHE ARGËTIM

SPORT

VEPRA ARTI & BOTIME

KOZMETIK

PATUNDSHMËRI

SHTËPI

BANESA 

GARAZH

MAKINERI PË PRODHIM

AUTOMJETE TË XHDO MODELI

PJES TË REJA DHE TË PËRDORURA TË XHDO AUTOMJETI QË E POSEDONI

TË TJERAPËR MË SHUM TË DHËNA QË KENI NEVOJ,APO PËR TË KËRKUAR INFORMACION TË MËTEJSHËM NA SHKRUANI NË WHATSAPP NË NUMRAT:


oo39   340    465  2659

oo39   329     756   8321

oo389   71   964     228

oo389   7o   956     956


JEMI EDHE NË

 BUYFAST7 | RADOVAN CONIC NR 106 | TETOVË (MK)


E-MAIL:

email: buyfast0@gmail.com